Mavi yolculuk arkadaşlarınızla olduğunuzda tadına doyum olmayan bir tatildir. Mavi Yolculuk için önceden belirlenen rotalar bellidir. Bodrum, Göcek, Marmaris, Fethiye başlıca başlangıç limanlarıdır. Türkiye’nin Ege kıyılarında yer alan eşsiz güzellikteki cennet rotalar saymakla bitmezGöcek koyları, Ekincik, Dalyan,Yassıca Adalar, Zeytinliada, Tersane Adası, Kleopatra Hamamı Koyu, Ağalimanı Koyu, Sarsala Koyu, Binlik Koyu, Sıralıbük Koyu, Bedri Rahmi Koyu dantel gibi sahillerden bir kaçıdır
.
Mavi yolculukta açık büfe için kuyruğa girmek, havuz başında veya deniz kıyısında şezlong kapmak için koşturmaya gerek yoktur. Her gün farklı koylarda denize girmek, mavinin ve yeşilin her tonunu görmek mavi yolculuğun en güzel yanıdır.

Sabah uyandığınızda yanınızda çarşaf gibi uzanan denize girerek yüzünüzü serin sularda yıkamak ilk işiniz olur.

Sonra tekne personeli tarafından hazırlanan kahvaltıya doyum olmaz. Öğlen ve akşam yemekleri belirlediğiniz saatlerde hazırlanır. Akşam yemeklerinde aşçının ustalıkla hazırladığı nefis yemekler, mezeleri tadarak, mehtap eşliğinde içkileri yudumlarsınız.

Tamamen stressiz bir ortamda ve koşuşturmadan uzak arkadaş grubuyla keyifli saatler geçirilir. Mavi yolculuk 5 yıldızlı otelde ya da 1 nci sınıf tatil köyünde tatil yapmaktan daha güzeldir.

Save

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: